Цикл зустрічів "Психологія від літературних героїв"
Коли ми намагаємось розв'язати якесь життєве завдання, самостійно або разом із спеціалістом, читання художньої літератури може бути дуже допоміжним.

Можна вивчити всі психологічні терміни, схеми й теорії. Та, зустрівшися із живою людиною – з її життєвим досвідом, вподобаннями, мовою (особистим словником), зрозуміти вона не вписується в схеми. Навіть для пояснень власної поведінки теорії виявялються замалими.

Кожної середи, починаючи з 8.04.20, ми будемо зустрічатися в форматі он-лайн та читати художні книги із точки зору психолога.

За допомогою літературних героїв розглянемо такі психологічні й соціально-психологічні явища як зростання особистості та вплив на її розвиток оточуючих умов й вплив особистості на оточуючих. Уявлення "за умовчанням" про те, як саме мають вчиняти "всі нормальні люди"; про правильне та ні. Вміння та невміння визнати існування іншої точки зору. Переживання наслідків стресу. Маніпуляція та здатність їй протистояти. Переконання в тому, яким має бути справжнє кохання, вплив пропаганди тощо.

Залишаємось вдома та читаємо!)

Всі події