Терапевтична група «Роман про мене»
Київ, 13.04.2019, 10-00 – 18-00
«Роман про мене» - це група для тих, хто не задоволений тим, що зараз відбувається в їхньому житті. Або ніяк не може дати собі раду у історії, що відбулася із ними колись. Й чесні намагання змінити результат призводять до нового забиття об граблі.

В таких випадках нам здається, що було спробувано всі варіанти дій. Та хочеться, щоб хтось підказав, як можна було (і що саме) зробити інакше.

Водночас реальні або вигадані історії про людей, які дають собі раду у власних життєвих негараздах, викликають в нас звичні «Але». Адже герої мають характер або зовнішність, фей-хрещених або здібності, які допомагають їм у подоланні перешкод.

От якби якийсь автор створив історію із щасливою розв'язкою про героя такого, як ми. Який би мав такі саме якості, які ми маємо. Ті ж, які в нас є відсутніми, були б відсутні й в персонажу.

В групі «Роман про мене» ми станемо такими авторами. Ми створюватимемо історії про вихід з реальних життєвих ситуацій одне одного. Дуже важливим є те, що автором роману про нашого героя буде інша людина, а не ми. Адже погляд збоку може помітити можливості, які ми несвідомо залишаємо за межами свого поля зору. Хто саме стане автором для кожної конкретної історії, визначить випадковість.

Впродовж групи ми будемо обговорювати свої ситуації, які хочеться розв'язати. Використовувати релаксаційні техніки та писати романи за алгоритмом. За бажанням – ілюструвати їх. Наявність письменницької майстерності та вміння малювати не має жодного значення!

По закінченні групи кожен учасник отримає «роман про себе» із щасливою розв'язкою.

В подальшому ви зможете самостійно його продовжувати новими главами та наповнювати новими пригодами.

Групу проводить: Владлена Дмитрієва, особистісноорієнтований психотерапевт, член УСП, практичний психолог.

Запис за тел. 067-77-22-211, в особистих повідомленнях в месенджер, по e-mail svojmir@ukr.net.

Вартість: 700 грн. до 31.03.19, 800 грн. після 31.03.19.

Всі події