Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/insayt/kotoopividannya/article:znovpriynattya</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология       Обратная связь   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Заметки
Рассказы-new
Кототерапія
Литературная психология
Обратная связь

Знов про прийняття


Як же багато чого треба навчитися в терапії! Це стосується і терапевта, і його клієнтів.  Щодо прийняття, то воно означає не просто прийняти іншого, а прийняти й його інше сприйняття однієї зі мною реальності. Ось тут ми знов «перечіплюємось». Ну як можна по різному сприймати очевидне! Ранок для всіх ранок, асфальт для всіх асфальт і так далі. Оскільки людям притаманно будувати своє оточення зі схожих із собою, то оце «для всіх» часто вважається незаперечною істиною.

Погляду на реальність, якій відрізняється від звичного для нас, ми вчимося в присутності Іншого. Хто є більш іншим за людей, ніж коти?!

Приходячи додому, ми знімаємо вуличне взуття та взуваємо капці. Якщо потрібно пройти загальним коридором, знов перевзуваємося. Чому так робимо – «для всіх» зрозуміло. Адже в квартирі чисто, в коридорі брудно (в порівнянні, звичайно). Бруд – це неприємно.

А розкішна довгошерста кішка чекає на момент, коли люди забаряться, входячи або виходячи з квартири. Тоді вона прожогом вискакує у коридор та викачується у найбруднішому місці. Коли її «рятують» від бруду та несуть додому, має дуже незадоволений вигляд.

Отже, для мене – бруд, для неї – приємність. Й все це в одній реальності та в одному коридорі!

 

<< Все статьи

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Утруднення з адаптацією до нового колективу або природних змін у самому собі в підлітків змушують непокоїтися їхніх батьків. Неготовність оточуючих адаптуватися до змін клієнта психотерапевта може стати суттєвою перешкодою для подальшого просування вперед.

Текст балансировал на грани нецензурности.

Как мне уговорить (заставить) кого-то обратиться к психологу/психотерапевту?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.