Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/insayt/kotoopividannya/article:dovira</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Заметки
Рассказы-new
Кототерапія
Литературная психология

Довіра разом із асертивністю - шлях до успіху


Лунає скреготливе «мяв». Це кішка з іграшковою мишею у зубах йде коридором.  Куди ж вона несе свою «здобич»? До закритих дверей кімнати, в яку наразі хоче потрапити.

Миша із грюкотом падає на підлогу. Кішка дивиться людині у вічі і знов каже: «Мяв!» Твердо і наполегливо. Людина,звісно, відчиняє двері. Ще й розповідає кішці (та собі), яка та розумниця та мисливиця.

Але розумниця не поспішає знов взяти у зуби «здобич». Миша лишається на підлозі, а кішка впевнено заходить до кімнати. Улюблений диванчик перед телевізором та серіал чекають на неї.

Людині залишається тільки захоплено дивитися на те, що відбувається,  та придумувати йому назву.

В бізнесі цю ситуацію назвали б «стовідсотковою передоплатою». Та чи можна добровільно сплатити наперед тому, кому не довіряєш? Або коли не є впевненим у собі.

Якщо б кішка боялася, що людина й мишу забере, й двері не відкриє, хіба змогла б вона потрапити до кімнати тоді, коли це потрібно  саме їй?

Так, в довірі є трохи ризику. Врівноважимо його асертивністю – й маємо всі шанси «потрапити на свій диванчик».


 

<< Все статьи

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Цикл інтерактивних лекцій

Разом із психологами-практиками учасники інтерактивних лекцій циклу «Мандри художньою літературою до психології життя» розширять свої знання

Текст балансировал на грани нецензурности.

Для меня дорого платить даже нижнюю границу суммы оплаты. Можно ли дешевле?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.