Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/insayt/kotoopividannya/article:dovira</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология       Обратная связь   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Заметки
Рассказы-new
Кототерапія
Литературная психология
Обратная связь

Довіра разом із асертивністю - шлях до успіху


Лунає скреготливе «мяв». Це кішка з іграшковою мишею у зубах йде коридором.  Куди ж вона несе свою «здобич»? До закритих дверей кімнати, в яку наразі хоче потрапити.

Миша із грюкотом падає на підлогу. Кішка дивиться людині у вічі і знов каже: «Мяв!» Твердо і наполегливо. Людина,звісно, відчиняє двері. Ще й розповідає кішці (та собі), яка та розумниця та мисливиця.

Але розумниця не поспішає знов взяти у зуби «здобич». Миша лишається на підлозі, а кішка впевнено заходить до кімнати. Улюблений диванчик перед телевізором та серіал чекають на неї.

Людині залишається тільки захоплено дивитися на те, що відбувається,  та придумувати йому назву.

В бізнесі цю ситуацію назвали б «стовідсотковою передоплатою». Та чи можна добровільно сплатити наперед тому, кому не довіряєш? Або коли не є впевненим у собі.

Якщо б кішка боялася, що людина й мишу забере, й двері не відкриє, хіба змогла б вона потрапити до кімнати тоді, коли це потрібно  саме їй?

Так, в довірі є трохи ризику. Врівноважимо його асертивністю – й маємо всі шанси «потрапити на свій диванчик».


 

<< Все статьи

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Утруднення з адаптацією до нового колективу або природних змін у самому собі в підлітків змушують непокоїтися їхніх батьків. Неготовність оточуючих адаптуватися до змін клієнта психотерапевта може стати суттєвою перешкодою для подальшого просування вперед.

Текст балансировал на грани нецензурности.

Как мне уговорить (заставить) кого-то обратиться к психологу/психотерапевту?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.