Карта сайта <BR><B>CS ERROR, User Error:</B> String <CODE>/contacts/title</CODE> not found in template <B>top</B> cur. object <B>/insayt/kotoopividannya/article:atmosfera</B> in <B>cs.lib.php</B> on line <B>205</B>
Свой Мир
   Главная       О нас       Консультации       Статьи       Мини-журнал       Инсайты жизни        Литературная психология       Обратная связь   
Главная
О нас
Консультации
Статьи
Мини-журнал
Инсайты жизни
Заметки
Рассказы-new
Кототерапія
Литературная психология
Обратная связь

Терапевтична атмосфера


 Навіть найпочатківець-психотерапевт поважно розяснить вам, що терапія буде працювати тільки після створення терапевтичної атмосфери. Орієнтований на особистість клієнта фахівець додасть, що зцілюють саме терапевтичні відносини. Про відносини – потім. А зараз про ту атмосферу. Терапевтична - це яка? Добре, якщо між рядків товстих книжок та з глибокодумного мугикання фахівців можна видряпати відповідь. Що це доброзичлива атмосфера, в якій почуваєшся безпечно та вільно. Дуже спокусливо, та як же створити таку атмосферу? Напевно, є інструкції з її створення. Потрібно тільки їх знайти!

І ось змучена пошуками сакральних інструкцій людина потрапляє додому. В неї спливає час, над головою висить загроза не впоратися. А в темних  куточках свідомості зачаїлися інші жахи.

Тільки-но переступлено поріг – починає розсіюватися темрява. Жахи стають милими та смішними створіннями. Загроза? Яка така загроза? Час? Часу в нас вдосталь! В повітрі розливається спокій. Атмосфера просякнута безпекою.

  

Так, її вже створено. Без усілякого поспіху та інструкцій.

 

 

<< Все статьи

Почти психологические рассказы и Вредные советы психолога

Досі люди не дійшли єдиної думки  про психотерапію...Все знали коти

Утруднення з адаптацією до нового колективу або природних змін у самому собі в підлітків змушують непокоїтися їхніх батьків. Неготовність оточуючих адаптуватися до змін клієнта психотерапевта може стати суттєвою перешкодою для подальшого просування вперед.

Текст балансировал на грани нецензурности.

Как мне уговорить (заставить) кого-то обратиться к психологу/психотерапевту?

Владлена Дмитриева

22-й век – это было так далеко! Для фантастических изменений человечества оставалось так много времени.